NAŠE SOLÁRIA
 

V naší nabídce naleznete moderní solária Ergoline, ale také vertikální solárium Lumina V48 pro vertikální opalování.

SOLÁRNÍ KOSMETIKA

Nabízíme široký sortiment profesionální solární kosmetiky Supertan TannyMax, Hawaiiana, Tan Incorporated a další.

NATURA SIBERICA

Přírodní kosmetika vyrobená z volně rostoucích bylin Sibiře. Starodávné sibiřské tajemství zdraví a krásy.

OBČERSTVENÍ
 

Nabídka rychlého, ale zdravého občerstvení s možností příjemného posezení a nabídkou fresh juices a bio limonád.

CENÍK SOLÁRIUM

CENÍK MASÁŽE

Využijte možnosti čerpání našich služeb u Vašeho zaměstnavatele prostřednictvím fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP).

Nabízíme možnost zakoupení dárkového poukazu na naše služby.

masaz-poukaz-500

ČLÁNKY

NABÍDKA KOSMETIKY

Solární kosmetika hraje při opalování v soláriu důležitou roli. Její používání má z praktického hlediska dva důvody. Prvním důvodem je, že nám solární kosmetika poskytuje dostatečnou péči o pokožku, její hydrataci a zásobování důležitými vitamíny a živinami. Tím druhým důvodem je pak získání mnohem hezčí tonizace pokožky a umocnění krásného opálení.

Každý typ, každá řada, každý produkt pro opalování v soláriu má své specifické složení, zajímavé vůně, široký rozsah samoopalovacích složek a látek, které napomáhají hnědnutí a intenzivnějšímu zbarvení kůže.

Na Sibiři a Dálném Východě jsou zachovalá chráněná území s unikátní jedinečnou flórou. Rostliny zde rostou přirozeně, volně a v hojném množství. Zvyklé neustále bojovat o svůj život za drsných klimatických podmínek, volně rostoucí byliny Sibiře mají obrovský potenciál. Abychom nasměrovali tuto živou energii ve prospěch krásy a zdraví, používáme jen minimum umělých přísad, využíváme nejmodernější technologie a přísně kontrolujeme všechny etapy výroby kosmetiky Natura Siberica. Diky takovému přístupu maximálně využijeme účinků bylin.